Nr katalogowy: 1104

Teodor GROTT (1884-1972)

Nr katalogowy: 1104

Gdynia - Orłowo, ok. 1930

akwarela, papier; 28 x 45 cm (w świetle passe-partout);
sygn. l. d. ołówkiem: Teod. Grott.
estymacja: 2 200 - 3 000 zł
Cena oferowana 1 500 zł