Nr katalogowy: 1103

Wlastimil HOFMAN (1881-1970)

Nr katalogowy: 1103

La bella bruna, 1949

olej, płótno; 46 x 34,5 cm;
sygn. i dat. l. g.: 1949 / Wlastimil Hofman
estymacja: 4 500 - 6 000 zł
Cena oferowana 3 500 zł