Seweryn BIESZCZAD (1852-1923)
Nr katalogowy: 134
Piaszczystą drogą
olej, deska; 13 x 26 cm;
sygn. p. d.: S.Bieszczad
estymacja: 6 500 - 8 500 zł
sygn. p. d.: S.Bieszczad
estymacja: 6 500 - 8 500 zł