Nr katalogowy: 133

Henryk SIEMIRADZKI (1843-1902)

Nr katalogowy: 133

Noc św. Andrzeja - Wróżbita, 1867

olej, płótno dublowane, 108 x 131 cm;
sygn. p. d.: H. Siemiradzki / 1867
estymacja: 500 000 - 600 000 zł
Cena oferowana 400 000 zł