Nr katalogowy: 114

Szymon MONDZAIN (1890-1979)

Nr katalogowy: 114

Kwiaty w kielichu

olej, płótno; 55 x 38,5 cm
sygn. l. d.: mondzain
estymacja: 12 000 - 15 000 zł
Cena oferowana 7 000 zł