Nr katalogowy: 113

Maurycy MĘDRZYCKI (1890-1951)

Nr katalogowy: 113

Kwiaty w wazonie, 1933

olej, płótno; 46 x 38 cm;
sygn. p. g.: Meadjizky;
estymacja: 14 000 - 20 000 zł