Nr katalogowy: 1401

Antoni FAŁAT (ur. 1942)

Nr katalogowy: 1401

Mistrz i Małgorzata - Bal u Szatana, 1988

akryl, płótno, 110 x 92,5 cm;
sygn. p. d.: ant. Fałat 30.VI.88;
estymacja: 6 500 - 8 500 zł