Nr katalogowy: 417

Antoni FAŁAT (ur. 1942)

Nr katalogowy: 417

Zimna porcelana, 1985

akryl, płótno; 99 x 81 cm;
sygn. p. d.: ant. Fałat 26.XI.85
estymacja: 7 000 - 10 000 zł