Nr katalogowy: 1134

Malarz nieokreślony polski, cechowy (XIX w.)

Nr katalogowy: 1134

Ecce Homo z Arma Christi i kurem

olej, płótno; 69,5 x 52,5 cm
estymacja: 1 800 - 2 400 zł
Cena sprzedaży 3 300 zł