Nr katalogowy: 1133

Ludwik MACIĄG (1920-2007)

Nr katalogowy: 1133

Wyścigi

olej, płótno; 80 x 102 cm;
sygn. l. d.: L. MACIĄG
estymacja: 9 500 - 12 500 zł