Nr katalogowy: 3

Chaim GOLDBERG (1917-2004)

Nr katalogowy: 3

Żydowskie wesele

litografia barwna, papier; 42 x 56 cm;
sygn. p. d.: Chaim Goldberg (ołówkiem);
l. d. napis: 19/300
estymacja: 1 500 - 2 300 zł