Nr katalogowy: 4

Michał PŁOŃSKI (1778-1812)

Nr katalogowy: 4

Koszykarz, 1805

akwaforta, papier; 30,5 x 23,5 cm (w świetle oprawy);
sygn. i dat. na płycie: M. Płoński f 1805 (po konserwacji).
estymacja: 2 200 - 3 000 zł