Nr katalogowy: 831

Nr katalogowy: 831

Ikona - Podwyższenie Krzyża Pańskiego

olej na płótnie naklejonym na deskę (wtórną)
z dwiema pionowymi szpongami; 28,2 x 51 x 6 cm.
Rosja, ok. poł. XIX w.