Nr katalogowy: 830

Nr katalogowy: 830

Para kandelabrów 5-świecowych, 4-ramiennych

brąz, odlew cyzelowany, moletowany, złocony i patynowany;
Warszawa, firma brązownicza Braci Łopieńskich, lata 30. XX w.
Cena oferowana 22 000 zł