Józef KIDOŃ (1890-1968)
Nr katalogowy: 1111
Perły
olej, płótno, 50 x 40 cm;
sygn. p. d.: Kidoń
olej, płótno, 50 x 40 cm;
sygn. p. d.: Kidoń
Na odwrocie nalepka z odręcznym napisem: Józef KIDOŃ / art. mal. / WARSZAWA 1, / Szpitalna 4/11.