Malarz nieokreśl.zachodnioeuropejski(XVIIIw.)
Nr katalogowy: 159
Portret mężczyzny - miniatura
olej, blacha miedziana; 6,2 x 5 cm (w owalu);
dekoracyjna oprawa drewniana złocona, rzeźbiona.