Nr katalogowy: 138

Stanisław BORYSOWSKI (1901-1988)

Nr katalogowy: 138

Akt w pracowni, ok. 1935

olej, płótno, 67 x 57,5 cm;
sygn. na odwrocie: Borysow
Cena oferowana 11 000 zł