Nr katalogowy: 137

Włodzimierz TERLIKOWSKI (1873-1951)

Nr katalogowy: 137

Pejzaż z mostem, 1934

olej, płótno; 55 x 73 cm;
sygn. i dat. p. d.: 1934 / Terlikowski (ryta końcówką pędzla w malaturze)
Cena oferowana 16 000 zł