Nr katalogowy: 127

Alfons KARPIŃSKI (1875-1961)

Nr katalogowy: 127

Róże i niebieska miseczka

olej, tektura; 35 x 50 cm;
sygn. i dat. z lewej: A. Karpiński / 1938 [1958?];