Nr katalogowy: 126

Zofia ALBINOWSKA-MINKIEWICZOWA (1886-1971)

Nr katalogowy: 126

Gałązki kwitnącej wiśni w dzbanie

olej, płótno; 49,5 x 69,5 cm;
sygn. l. d.: Zofia Albinowska
Cena sprzedaży 6 000 zł