Nr katalogowy: 103

Hans SEYDEL (1866-1916)

Nr katalogowy: 103

Forum Romanum - Basilica Aemilia, 1910

akwarela na podrysowaniu ołówkiem, papier jasnobrązowy;
42,5 x 36,5 cm; sygn. i dat. l. d.: H.Seydel / 1910.