Nr katalogowy: 102

J. A. NITRA ? (XIX/XX w.)

Nr katalogowy: 102

Widok na Wawel od strony Wisły

akwarela na podrysowaniu ołówkiem, papier;
41 x 74 cm (w świetle oprawy);
Cena sprzedaży 1 500 zł