Nr katalogowy: 420

Jan WODYŃSKI (1903-1988)

Nr katalogowy: 420

Martwa natura ze świecznikiem

olej, płotno; 50,5 x 60,5 cm;
sygn. p. d. po skosie: WODYŃSKI