Nr katalogowy: 419

Tadeusz DOMINIK (1928-2014)

Nr katalogowy: 419

Pejzaż, 2001

olej, płótno; 90 x 120 cm;
sygn. l. d.: Dominik
Cena oferowana 20 000 zł