Nr katalogowy: 407

Andrzej KREUTZ-MAJEWSKI (1936-2011)

Nr katalogowy: 407

Projekt dekoracji do przedstawienia baletowego “Otello” Giuseppe’a Verdiego, 1963

tusz, akwarela, papier naklejony na tekturę; 50 x 72 cm;
sygn. i dat. ołówkiem p. d.: Andrzej Majewski 1963