Nr katalogowy: 406

Andrzej KREUTZ-MAJEWSKI (1936-2011)

Nr katalogowy: 406

Projekt scenografii do przedstawienia baletowego

akwarela, tusz, papier naklejony na tekturkę; 36,5 x 52 cm (wymiar tektury);
sygn. i opis dlugopisem p. d.: słabo czytelnie