Nr katalogowy: 144

Wawrzyniec CHOREMBALSKI (1888-1965)

Nr katalogowy: 144

Rybacy na Wiśle

olej, płótno; 38,5 x 55 cm;
sygn. p. d.: WCHOREMBALSKI