Nr katalogowy: 143

Irena WEISS - ANERI (1888-1981)

Nr katalogowy: 143

Pejzaż nadmorski - Nicea, ok. 1928

olej, tektura, 30 x 39 cm (w świetle oprawy);
sygn. p. d.: aneri