Nr katalogowy: 10

Julian FAŁAT (1853-1929)

Nr katalogowy: 10

Na statku

chromolitografia, papier; 20,5 x 28 cm (wymiar kompozycji);
sygn. i dat na płycie: JulFałat / Ceylon / 86