Nr katalogowy: 11

Franciszek ŻMURKO (1859-1910)

Nr katalogowy: 11

Tancerka

litografia, papier; 31 x 15 cm (w świetle oprawy);
sygn. na płycie p. d.: Franciszek Żmurko.