Witold ABAKO (ur. 1958)
Nr katalogowy: 419
N. D. 6, 2016
akryl, płótno; 90 x 90 cm;
sygn. l. g.: ABAKO '16
akryl, płótno; 90 x 90 cm;
sygn. l. g.: ABAKO '16
Na odwrocie opis autorski: WITOLD ABAKO 2016 / AKRYL NA PŁÓTNIE 90 x 90 CM / TYTUŁ: "N.D.6"