Malarz nieokreślony polski (XVIII w.)
Nr katalogowy: 153
Jan Kalkstein i Marianna z Bromirskich Kalsteinowa - para portretów, 1786
olej, płótno; 75 x 62 cm;
na odwrocie XIX-wieczne nalepki
z odręcznym opisem portretowanych