Marian PUFFKE (1888 - 1925)
Nr katalogowy277
Pejzaż
obraz dwustronny,
na drugiej stronie pejzaż zimowy z Bukowiny;
Cena wywoławcza.
5 600 zł
Wiktor KORECKI (1890 - 1980)
Nr katalogowy279
Chaty w śniegu
olej, płótno, 42,5 x 71 cm;
sygn. l. d.: WIKTOR KORECKI
Cena wywoławcza.
3 500 zł
Piotr MICHAŁOWSKI (1800 - 1855)
Nr katalogowy281
Rycerz na białym koniu
olej, płótno, 70,5 x 58 cm;
na odwrocie, na płótnie nalepka
Cena wywoławcza.
550 000 zł
Malarz nieokreślony, XVIII/XIX w.
Nr katalogowy283
Vanitas
olej, papier naklejony na płótno
naklejone na deskę, 35 x 24 cm;
Cena wywoławcza.
20 000 zł
Malarz nieokreślony, flamandzki, XVII w.
Nr katalogowy285
Polowanie na niedźwiedzia
- naśladowca Paula De Vosa (1591 - 1678)
olej, płótno, 106,5 x 173 cm;
Cena wywoławcza.
60 000 zł
Bernardo STROZZI IL CAPPUCCINO - przypis.
Nr katalogowy287
Św. Paweł
olej, płótno dublowane,
64,8 x 50,5 cm
Cena wywoławcza.
39 000 zł
Hans GLEISSNER (XIX/XX)
Nr katalogowy289
Widok portu
olej, płotno, 81 x 170 cm;
sygn. l. d.: H. Gleissner.
Cena wywoławcza.
6 000 zł
Wilhelm THOMASCH (1893 - 1964)
Nr katalogowy401
Akt kobiecy
terakota malowana olejno, wys. 63 cm;
sygn. na podstawie: Thomasch; ok. 1930-45
Cena wywoławcza.
8 200 zł
Aleksander ŻURAKOWSKI (1872 - 1978)
Nr katalogowy403
Stanisław Wyspiański, 1969
gips, wys. 70 cm; sygn. A. Żurakowski / 1969
Praca pochodzi ze spuścizny po artyście
Cena wywoławcza.
3 000 zł
JAN (?) VITH (?) (XX w.)
Nr katalogowy405
Popiersie młodej kobiety
alabaster różnych gatunków: głowa - biały,
sukna - plamisty zielonkawy; wys. 50 cm; ok. 1920-30
Cena wywoławcza.
26 500 zł
Pierre-Jules MÉNE (1810 - 1879)
Nr katalogowy407
Koń w zagrodzie
brąz patynowany; wys. 28 cm, szer. 36 cm;
sygn. na podstawie: P J MÉNE
Cena wywoławcza.
3 800 zł
C. AUNET (?)
Nr katalogowy409
Joanna d'Arc
brąz patynowany na zielono, wys. 47 cm;
na podstawie trudno czytelna sygnatura: C Aunet (?)
Cena wywoławcza.
4 600 zł
411
Kowal
brąz, podstawa z czarnego kamienia,
wys. 36 cm. Niemcy (?), koniec XIX w.
Cena wywoławcza.
6 300 zł
Putta jako Bachus i Flora
Nr katalogowy413
- z cyklu Cztery Pory Roku
brąz patynowany, wtórnie czerniony,
postumenty drewniane w okleinie dębowej,
Europa Zachodnia, Włochy (?), XVII w.
Cena wywoławcza.
9 000 zł
Waslij Lew GRACZEW (1831 - 1905)
Nr katalogowy415
Klęczący Kozak
brąz; wys. 12 cm, szer. 17 cm;
sygn. na postawie (cyrylicą): LP. GRACZEW
Cena wywoławcza.
12 000 zł
417
Pietá
drewno lipowe, srebrzone i polichromowane ,
Wielkopolska (?), 1. tercja XVIII w.
Cena wywoławcza.
36 000 zł
419
Popiersie świętego
drewno lipowe, pierwotnie polichromowane,
wys. 99 cm. Śląsk (?), Polska (?), 2. połowa XVII w.
Cena wywoławcza.
5 500 zł
421
Berło procesyjne
drewno złocone, fragmentarycznie polichromowane
(dolna część trzonu wtórna), wys. 165 cm.
Polska, ok. poł. XVIII w.
Cena wywoławcza.
2 500 zł
502
Wazon ozdobny
Niemcy, Buchenau, Ferdinand
v. Poschinger, pocz. XX w.
Cena wywoławcza.
1 700 zł
506
Patera
szkło: Czechy XX w.,
srebro: Wiedeń, k. XIX w. - pocz. XX w.
Cena wywoławcza.
2 700 zł
508
Papuga ara
Niemcy, Rehau (Bawaria), Porzellanfabrik
Zeh, Scherzer und Co., okres międzywojenny
Cena wywoławcza.
1 600 zł
510
Wazon z czterema puttami
Niemcy, Selb (Bawaria), fabryka porcelany Lorenza
Hutschenreuthera, Dział Sztuki, lata ok. 1922-1938;
proj. Karla Tuttera (1883-1969), model nr 700
Cena wywoławcza.
2 500 zł