Nr katalogowy: 226

Wlastimil HOFMAN (1881 - 1970)

Nr katalogowy: 226

Zamyślona

olej, tektura, 24 x 33,5 cm (w świetle oprawy); sygn. p. d.: Wlastimil Hofman