Nr katalogowy: 225

Wlastimil HOFMAN (1881 - 1970)

Nr katalogowy: 225

Odyseusz w kirkejskiej siedzibie

olej, tektura, 26 x 39 cm; sygn. l. g.: Praga 1916 / Vlastimil Hofmann