Nr katalogowy: 207

Marian MOKWA (1889 - 1987)

Nr katalogowy: 207

Las jesienią

akwarela na podrysowaniu ołówkiem, papier, 45,5 x 55,5 cm; sygn. p. d.: Mokwa