Nr katalogowy: 206

Feliks SYPNIEWSKI (1830 - 1902)

Nr katalogowy: 206

Potyczka

ołówek, tusz, akwarela, papier, 28,5 x 54 cm (w świetle oprawy); sygn. p. d.: F.S