Nr katalogowy: 1115

A . LACHOWSKI (XIX w.)

Nr katalogowy: 1115

Popiersie mężczyzny, 1827

olej, płótno dublowane; 60 x 47,5 cm;
na odwrocie transfer napisu: ALachowski / pinxit 827