Nr katalogowy: 1114

Roman BRATKOWSKI (1869-1954)

Nr katalogowy: 1114

Pole

olej, tektura, 21 x 25,5 cm;
sygn. p.d.: R Bratkowski 1906
Cena oferowana 1 900 zł