Nr katalogowy: 1110

Malarz nieokreślony (XIX w.)

Nr katalogowy: 1110

Para portretów

1. Portret mężczyzny - olej, deska, 27 x 21 cm;
2. Portret kobiety - olej, 27 x 20,5 cm;