Nr katalogowy: 1109

Kazimierz Wiktor HOLLER (1881-1975)

Nr katalogowy: 1109

Martwa natura na parapecie

kredka, akwarela, papier; 37,5 x 29 cm (w świetle oprawy);
sygn. ołówkiem p. d.: Kazimierz Holler