Nr katalogowy: 164

Malarz nieokreślony (XVIII/XIX w.)

Nr katalogowy: 164

Portret mężczyzny

olej, płótno dublowane; 65 x 56 cm
na odwrocie transfer napisu: Antoni Cichocki