Nr katalogowy: 163

Léon KAUFMANN KAMIR (1872-1933)

Nr katalogowy: 163

Regaty w Tréboul (Finiste`re) - para obrazów, 1909

olej, płótno; 46,5 x 55,5 cm (wymiar każdej z prac);
sygn., dat. i opis: Kamir/ Tréboul 1909
oraz Kamir 1909 / Tréboul