Nr katalogowy: 1719

Nr katalogowy: 1719

Tabakierka

srebro wewnątrz złocone, cechowane; wys. 2,1 cm,
szer. 9 cm, głęb. 4,1 cm; waga 81 g.
Praga, ok. poł. XIX w., monogr. złotnika AS