Nr katalogowy: 1718

Nr katalogowy: 1718

Solniczka podwójna

srebro wewnątrz złocone ; wys. 8,8 cm,
szer. 14,5 cm, głęb. 6 cm; waga 57 g.
Niemcy, 4 ćw. XIX w.