Nr katalogowy: 159

Jerzy KOSSAK (1886-1955)

Nr katalogowy: 159

Święty Hubert, 1941

olej, tektura; 36,5 x 44 cm;
sygn. p. d.: Jerzy Kossak / 1941
Cena oferowana 6 000 zł