Nr katalogowy: 158

Jerzy KOSSAK (1886-1955) - pracownia

Nr katalogowy: 158

Wesele góralskie, 1950

olej, tektura; 34 x 50 cm;
sygn. l. d.: Jerzy Kossak / 1950
Cena sprzedaży 6 000 zł