Wilhelm WACHTEL (1875-1942)
Nr katalogowy: 1132
Akt kobiety, ok. 1925
olej, płótno, 70,5 x 52 cm;
sygn. p. d.: WILH / WACHTEL
sygn. p. d.: WILH / WACHTEL