Nr katalogowy: 1127

Tadeusz SZEWCZYK BARWECKI (1912-1999)

Nr katalogowy: 1127

Akt leżącej kobiety, 1938

olej, płótno; 133 x 96,5 cm;
sygn. p. g.: T. Szewczyk 1938.