Nr katalogowy: 1126

Malarz nieokreślony polski, (XIX/XX w.)

Nr katalogowy: 1126

Chałupa w Bronowicach zimą, 1893

olej, tektura; 14 x 21 cm;
napis z datą p. d.: BRONOWICE 20./IV. / 93